Нагадаємо, 25 січня близько 5.00 ранку у Тернівському районі поцілили у житловий будинок з РПГ.
На місці злочину працювали слідчо-оперативна група, оперативники кримінальної поліції, вибухотехніки та кінологи.
Про це повідомили у Криворізькому районному управлінні поліції.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/422949595_393928213023468_6583705978502228162_n-1024x576.jpg)
Криміналісти спільно з вибухотехніками за допомогою технічних засобів криміналістичної лабораторії оглянули місце злочину та вилучили фрагменти вибухового пристрою, встановили ймовірне місце пострілу. Службовий собака – німецька вівчарка Вайс по слідах привів з вулиці до сусіднього будинку, де підозрюваний залишив відстріляний гранатомет.
Протягом декількох годин оперативникам вдалось встановити місце перебування стрілка та затримати його. 36-річного чоловіка, раніше судимого за тяжкі злочини, затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
25 січня слідчі повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Сьогодні, 26 січня, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/422928774_393928196356803_7942245668871905589_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/422935309_393928216356801_5320148689243826999_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE