![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410927482_951126983048167_4177653518772523057_n-1024x768.jpg)
У Кривому Розі впроваджують заходи щодо підвищення технічної автономності міських екстрених Служб. Як-от, Служби «Швидкої допомоги».
Передані криворізькій «Швидкій допомозі» рації буде встановлено безпосередньо в машинах та на підстанціях. Більше того, у разі зникнення мобільного зв’язку, містяни можуть звертатися до поліцейських, щоб ті за допомогою рацій викликали «швидку».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410929943_951126969714835_3774958313045296745_n-768x1024.jpg)
Про таку технічну можливість розповів голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул:
«Продовжуємо роботу щодо підвищення автономності міських служб на випадок можливих блекаутів.
Закупили за приватні кошти через ГО «Набат Кривбас» та передали 44 сучасні рації нашим медикам «Швидкої» – ними буде оснащено 36 машин швидкої допомоги та 8 підстанцій у місті.
Це необхідно для того, щоб у разі складнощів з мобільним зв’язком оператори підстанцій могли в будь-який час зв’язуватися із бригадами «Швидкої допомоги» у будь-якій точці міста, а ті – оперативно реагувати на виклики та інформувати про ситуацію.
Увага. Якщо повністю пропаде мобільний зв’язок, ви можете звернутися до будь-якого поліцейського чи рятівника – вони знатимуть, як зв’язатися по раціях зі «Швидкою».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/411883869_951127023048163_7161035914376278876_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410831583_951127029714829_2374902646637739018_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE