asd

Всі новини про життя міста

Криворізькі військові відпрацьовують навички маскування

Навички маскуватися є дуже важливим умінням військовослужбовців під час війни. Це дозволяє їм залишатися невидимими для ворожих сил і зберігати безпеку в бойових умовах.

В цьому упевнені військові 17-тої окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка:

“Одним з найважливіших аспектів маскування є вибір правильного місця для приховування. Це може бути будь-який предмет або рельєф місцевості, такий як кущ, камінь або яма. Солдати повинні знаходити такі місця із врахуванням того, як їх буде сприймати ворожа сторона. Наприклад, приховуватися під великим кущем на відкритому полі може бути не так ефективним, як приховуватися за малим кущем або біля стіни будівлі.

Ще одним важливим аспектом маскування є вибір правильного способу приховування. Це може містити в собі використання камуфляжу, маскувальної сітки, фарбування військового обладнання та одягу у кольори місцевості, де вони знаходяться. Також можуть використовуватися техніки, такі як ходьба з крокуванням, що дозволяє солдатам залишатися невидимими на відкритих просторах.

У бойових умовах, коли час є на вагу золота, важливо мати досвід та практичні навички маскування. Військовослужбовці повинні бути готові до швидкого та ефективного приховування та руху на території ворога, зберігаючи високий рівень обережності. Тренування та вправи на маскування повинні включати сценарії різних бойових ситуацій, щоб військовослужбовці могли набути досвіду та впевненості у своїх здібностях.

В цілому, вміння маскуватися є важливим елементом військової підготовки та може допомогти зберегти життя солдатів у бойових умовах”.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі