Музейники Кривого Рогу запровадили англомовний формат спілкування з відвідувачами.
Зокрема, Криворізький міський історико-краєзнавчий музей провів краєзнавчий двомовний захід «Скільки років Кривому Рогу?» для студентів Криворізького обласного фахового музичного коледжу.
Відвідувачі англомовного заходу ознайомилися із цікавими фактами розвитку нашого міста та тренувались у вживанні англійських числівників.
В такий спосіб у Кривому Розі стартувала нова форма роботи зі школярами та студентами: це втілюється пілотний проєкт «Музей англійською», метою якого в розширенні знань про історію Кривого Рогу та іноземної мови.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/400145934_791308019468370_2577633870719122451_n-1024x771.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/400172013_791308089468363_945236793510354325_n-1024x771.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/400289006_791308016135037_4773101291297215013_n-1024x771.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/400752849_791308022801703_7251227016806503256_n-1024x771.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE