asd

Всі новини про життя міста

Криворізький Центр Сучасної Культури оголошує про збір коштів для проведення фестивалю міської культури «КривБаз»

Фестиваль міської культури «КривБаз» – це проєкт про сучасне міське дозвілля. Це захід, на якому найвищою цінністю є взаємодія та комунікація між людьми, особистісний та культурний розвиток, поширення креативності і нетворкінг, а кожен гість стає частиною культури добросусідства.

Про це повідомили у Криворізькому Центрі Сучасної Культури / KRCC.

«Існує стереотип про Кривий Ріг як виключно промислове місто, в якому не відбувається масштабних культурних подій, заради яких варто його відвідати. Втілюючи фестиваль «КривБаз» ми прагнемо зробити Кривий Ріг туристично привабливим й збагатити його культурний ландшафт. Культурна мапа країни змінюються щодня, відбувається децентралізація на всіх рівнях, адже ми живемо в історичну епоху, яка формує нові засади України і Європи, і важливо бути в контексті, бути на одній хвилі з новою історією, формувати майбутнє вже зараз!

Під час минулого фестивалю у квітні 2024 року ми організували лекторій, серед спікерів якого були генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук, публіцист та арткритик Костянтин Дорошенко, куратор Кирило Ліпатов.  Окрім цього відбулись майстер-класи для дітей та Drink & Draw для дорослих, чайна церемонія, винна дегустація з Сергієм Стаховським, можливість отримати портрет за донат від українського фотографа Олексія Проценка, pop-up виставка сучасних митців, а також маркет від українських брендів. Подія набула значного розголосу серед Криворіжців та залучила понад 400 відвідувачів. Окрім міських розваг разом зі спільнотою мешканців Кривого Рогу ми змогли зібрати кошти для ЗСУ та придбати устаткування для військових.

Ми оголошуємо про збір коштів для втілення другого фестивалю міської культури «КривБаз» на краудфандинговій платформі «Моє Місто». Перейшовши за посиланням, ви можете долучитись до розвитку міської культури, вдосконалити якість вашого дозвілля та безпечно зробити свій внесок у масштабування проєкту  «КривБаз».

Наступний фестиваль плануємо зробити 4-6 жовтня з більш насиченою програмою, що включатиме лекторій з топовими експертами в галузі культури, виставку сучасного мистецтва, музичну програму, перформанс, літературні читання, арттерапію та воркшопи для дітей та дорослих»,- зазначили у KRCC.

Довідково:
Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC – незалежна громадська ініціатива, покликана розвивати культуру, мистецтво, креативні індустрії у Кривому Розі. Місія центру – розвинути культурний потенціал Кривого Рогу, створивши стимулююче середовище для креативних індустрій, через діяльність інституції KRCC.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі