І їздив він до Європи не у відпустку, а щоб відновитися після відповідальної праці на криворізькому промисловому підприємстві.
А саме – на Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті.
“Час, проведений на Даугавпільському тепловозоремонтному заводі, пішов техніці на користь. В межах проєкту модернізації фахівці провели діагностику та замінили зношені деталі. Не оминули увагою й потреби залізничників. Для комфортної роботи локомотивних бригад у тепловозі з’явилися кондиціонер, холодильник та зручні антивібраційні крісла.
Завдяки професіоналізму майстрів тепловоз відновив потужність, став ще витривалішим і тепер ефективно транспортуватиме залізну руду з Артемівського кар’єру на переробний комплекс підприємства”, – повідомила адміністрація підприємства.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/48c3d1a2fc5943bba68c4596b331412e_1010x757.jpeg)
новини Кривий Ріг LIFE