asd

Всі новини про життя міста

Кривий Ріг попрощався із полеглим захисником Олексієм Шевельовим

Кривава війна продовжує забирати у нас найкращих синів. 14 січня у секторі почесних поховань простилися із криворіжцем Олексієм Шевельовим. Свій останній бій він прийняв на Донеччині, а саме – на Бахмутському напрямку.

27 річний Олексій до війни працював на «КЦРЗ». До лав захисників став добровільно у перші дні вторгнення росіян. Серце криворіжця перестало битися 4го січня в бахмутському районі біля Часового Яру.

Олексій до війни здобув профільну технічну освіту та сумлінно трудився разом із батьком на «КЦРЗ» електрогазозварювальником. У перші дні війни викликався до війська добровольцем. Колега полеглого Григорій згадує: «Він мені як внук був, як син. Хорошим був, шкода, що наші хлопці йдуть так рано. Працював з нами на заводі. Відслужив ще дуже молодим, після чого повернувся до нас у колектив. Як почалась війна пішов добровольцем. Бо мав досвід служби та горів бажанням захистити свою країну, місто, рідних та близьких від рашистської чуми».

Воював Олексій у звані старшого солдата. Служив телефоністом мінометної батареї. Життєвий шлях хлопця завершився внаслідок нещасного випадку 4 січня в районі населеного пункту Часів Яр, що у Бахмутському районі на Донеччині. Завести сім’ю хлопець, на жаль, так і не встиг. 

В останню путь Олексія Шевельова провели 14 січня у секторі почесних поховань на Центральному кладовищі міста. Під час проповіді отець Артемій сказав: «Дякуємо за його внесок в нашу перемогу, в яку ми з вами віримо і знаємо, що так і буде, що ми переможемо ту нечисть, яка прийшла на нашу землю і забирає у нас найкращих синів. Дякуємо йому, Царство йому Небесне та вічна пам’ять».

Джерело: one.kr.ua

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі