test

Всі новини про життя міста

Кривий Ріг з початку повномасштабного вторгнення рф прийняв понад 80 тисяч внутрішньо переміщених осіб з 15 областей України

Наше місто вже майже рік функціонує як величезний хаб з прийому та розміщення переселенців: більше 70 тисяч ВПО зареєструвалися в Кривому Розі та отримали відповідний статус, ще десятки тисяч проїхали транзитом.

В Кривому Розі для розміщення переселенців організовано спеціальні обладнані всіма побутовими зручностями місця. Це – гуртожитки навчальних закладів, школи, дитячі садки, реабілітаційні центри, готелі, установи соціальної сфери.
Місто продовжує створювати умови для адаптації, інтеграції ВПО, забезпечувати можливості для їхнього подальшого розвитку, навчання, перенавчання, працевлаштування.
До роботи з облаштування «нових криворіжців» активно долучилися й благодійні організації Кривого Рогу. Одна з таких «Благодійний фонд «Громадське здоров’я», яка працює з організацією «Клуб Майбутнє».
«Минулого року в Довгинцівському районі Кривого Рогу ми відкрили шелтер на 24 місця. Тепер ще один – у Покровському районі, де можуть одночасно знайти прихисток 50-60 людей. З моменту відкриття вже понад 100 переселенців скористалися безкоштовно послугами шелтера. Велику допомогу нам надають міжнародні благодійні фонди. Житлові кімнати ми обставили новими меблями, встановили кондиціонери та душові кабінки, кухню обладнали сучасними приладами. Тут є пральна машина, чайники, тощо. У приміщення провели Інтернет та забезпечили зарядними станціями. Крім того, у разі відключення світла переходимо на генераторне постачання. Під час повітряної тривоги мешканці шелтеру спускаються до облаштованого укриття. Я сам пройшов шлях людини, котра рятується від війни: у 2014 році був змушений покинути своє рідне місто на Донеччині і переїхав до Кривого Рогу. Тож добре розумію, як важко людям зважитися на такий крок – покинути все та переїхати. І ось, коли знову нас застала війна, ми вирішили відкрити шелтери, щоб людям було куди їхати. За підтримки Ради оборони та керівництва міста у нас це вдалося!»,- зазначив Олександр Лі, керівник шелтеру.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи