Всі новини про життя міста

КЗРК знизив видобуток аглоруди на 30%

Криворізький залізорудний комбінат (КЗРК) у січні-липні поточного року знизив виробництво товарної залізної руди підземного видобутку на 29,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 1,430 тис. тонн.

За даними підприємства, у липні шахта “Покровська” виробила 70 тис. тонн руди, “Криворізька” – 75 тис. тонн, “Козацька” – 40 тис. тонн і “Тернівська” – 40 тис. тонн, загалом по комбінату в липні – 225 тис. тонн.

Як повідомлялося, КЗРК у 2022 році знизив виробництво товарної залізної руди підземного видобутку на 32,8% порівняно з попереднім роком – до 2,888 млн тонн.

КЗРК спеціалізується на підземному видобутку залізної руди. У складі КЗРК чотири шахти: “Покровська” (колишня “Жовтнева”), шахта “Криворізька” (“Родіна”), “Козацька” (раніше – “Гвардійська”) і “Тернівська” (раніше – рудоуправління ім. Орджонікідзе, потім ім. Леніна).

Компанії Starmill Limited належить 99,88% акцій комбінату.

Раніше повідомлялося, що певною часткою в КЗРК володіє група СКМ, тоді як група “Метінвест” жодного стосунку до КЗРК не має. При цьому група СКМ є тільки інвестором, а оперативний контроль на комбінаті здійснює група “Приват”.

Джерело: open4business.com.ua

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі