asd

Всі новини про життя міста

Лєднік Олександр Вікторович: короткий шлях митниці до інформаційних трансформацій

З початком повномасштабної війни українська митниця зіткнулася з неймовірним навантаженням.

Співробітники служби були змушені долати наслідки найбільшої гуманітарної кризи в Європі з часів Другої світової війни та частково впоралися із завданням. Проте, з 24 лютого 2022 року, старі проблеми української митниці актуалізувалися та вимагали якнайшвидшого вирішення.

Про шляхи швидкої інформаційної трансформації української митниці розповів український експерт із багаторічним досвідом – Олександр Вікторович Лєднік.

Роль хмарних технологій на сучасній митниці: пояснює Олександр Лєднік

Державні органи, які хочуть активно розвиватися згідно з трендами сучасного світу, переходять в онлайн. Інформаційні технології сьогодні також активно входять до функціонування сучасної митниці. Від використання у діловодстві до використання автоматизованих систем митного оформлення для декларування, управління ризиками, перевірки та обробки та нарешті видачі дозволів.

Олександр Лєднік: що таке цифрова митниця?

Цифрова митниця означає використання цифрових систем для збору та захисту мит, контролю потоку товарів, людей, транспортних засобів та грошей, а також для захисту зовнішньоекономічної діяльності від злочинності.

Ініціатива “Цифрова митниця” спрямована на заміну паперових митних процедур електронними операціями, що дозволить створити більш ефективне та сучасне митне середовище, що відповідає світовим тенденціям. Приділяючи особливу увагу цифровій митниці, ми як митна спільнота заявляємо про прагнення подальшого розвитку цифрових рішень та послуг, що полегшують життя торгової спільноти, інших прикордонних служб та митників, а також до подальшого впровадження сприятливих технологій, таких як використання «великих даних» та хмарних технологій. підвищення ефективності роботи та сприяння переосмисленню методів ведення бізнесу.

Як цифрова митниця полегшила життя українців: думка Олександра Лєдніка

Вже сьогодні впроваджено сервіси, завдяки яким українці можуть розрахувати вартість митного оформлення машини або подивитися на статистику ввезення та вивезення конкретних товарів. Також є можливість написати скаргу про роботу митниці та отримати відповідь швидко та онлайн. Крім того можна подивитися карту та оснащення митниці за посиланням.

Згідно з прогнозами Міністерства цифрової інформації України, завдяки новій митній системі для кожного громадянина в майбутньому стане реальністю оформити свої товари, посилки швидко та зручно. Крім того, можна буде прорахувати заздалегідь усі сплати, податки, мита та сплатити їх онлайн. Також можна буде побачити результати роботи митниці онлайн, де кожен показник буде відкритий та прозорий для всіх.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини