![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435306809_2743511919129170_3942061060290067384_n-1024x768.jpg)
У період з 5 по 8 квітня у Франції проходив 39-й щорічний конгрес EAU. Це найбільша урологічна подія Європи, на якій представляють найновіші дослідження та важливі розробки в галузі урології.
Серед тисячі відвідувачів конгресу є й лікарі-урологи із Кривого Рогу.
Про це повідомляє Відділення урології КНП «Криворізька міська лікарня №10» КМР.
У ході наукової програми заплановано хірургію наживо, лекції, обговорення і дебати, виступи пацієнтів, практикуми та семінари, а також виставка, де фармацевтичні та технологічні компанії зможуть продемонструвати свої останні продукти.
EAU 24 розпочата! Українська делегація також представлена в Парижі! Розпочинаємо роботу, яка буде тривати 4 насичених дні. Всі здобутки сучасної урології будуть представлені на конгресі і в найближчому майбутньому доступні для наших пацієнтів, – написали лікарі-учасники в соцмережі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435298147_2743511942462501_4849222438852263574_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435331976_433481305849657_7084235894912835972_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435376048_433481452516309_2069176637966603996_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE