asd

Всі новини про життя міста

Людина-посмішка: на війні загинув відомий криворіжець Василь Печенін

28 лютого 2023 року під час воєнних дій на Луганщині загинув 46-річний Василь Печенін. Його добре знали у Кривому Розі, адже він завжди був душею компанії серед друзів, відповідальним працівником у професійній сфері, зразковим і ніжним батьком для двох донечок, люблячим чоловіком.

Василь завжди вирізнявся своєю активною громадянською позицією, вболівав за національні інтереси держави, ніколи не стояв осторонь суспільних проблем в Україні. Також, якщо коли-небудь комусь потрібна була допомога, він ії надавав.

Із початку повномасштабного вторгнення росії Василь вивіз дружину та дітей у безпечне місце, а сам добровільно прийняв рішення йти захищати Батьківщину.

“Я б не зміг байдуже лежати на дивані, просто ходити на работу, коли в країні таке коїться”, – пояснював він своє рішення своїм рідним та близьким.

Василь мав військову підготовку, тому його знання й досвід потрібні були на різних напрямках ведення бойових дій. Він не цурався ніякої роботи, чітко виконував накази та розпорядження, гідно справлявся із завданнями.

У загиблого залишилися дружина, двоє донечок, брат та батько.

Редакція Кривий Ріг LIFE добре знала Героя, тому біль втрати розділяє з його родиною, друзями, побратимами. Пам’ять про цю світлу людину назавжди залишиться лише світлою, доброю, позитивною.

новини Кривий Ріг LIFE


Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі