Всі новини про життя міста

Майбутні співробітники поліції побували у Музеї Михайла Мармера (фото)

Майже два роки навчальний процес в Україні підпорядковується військовим реаліям: дистанційка, онлайн-уроки/лекції, ускладнили комунікації учень-викладач, і стали звичними.

Школярі бачать своїх вчителів та однокласників лише через монітор гаджетів, й позбавлені «живого» спілкування. Варіант зустрічі під час колективного походу до музею, кіно, театру, на жаль, теж став проблематичним.

У студентів ситуація дещо інша: вони можуть дозволити собі запланувати спільну культурну програму.

Так, 28 листопада до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» завітали курсанти другого курсу Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ. Гостей цікавила історія міжнаціональних відносин у нашому регіоні. І, оскільки євреї є одним із етносів, який грав не останню роль у розвитку Кривого Рогу, то для майбутніх юристів та співробітників поліції було проведено інтерактивну екскурсію, що познайомила їх із єврейською культурою та національними традиціями.

Відвідування музею викликало у молодих людей непідробний інтерес, виникли додаткові питання, в результаті чого відбулася домовленість про те, що вони ще неодноразово відвідають музей.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі