test

Всі новини про життя міста

Майже 250 сімей на Дніпропетровщині отримали побутову техніку від благодійників: кому допомогли

Обігрівачі, холодильники, пральні машини, мікрохвильовки, мультиварки. А ще – спальні набори. Їх отримали майже 250 родин Дніпропетровщини. Допомогу надали прийомним та опікунським сім’ям, ДБСТ та переселенцям з дітьми. Вона – від міжнародних благодійників.

Про це повідомили у Службі у справах дітей Дніпропетровської ОВА.  

«Прийомні та опікунські сім’ї, переселенці з дітьми формували запити на побутову техніку. Також заповнювали заявки на спальні набори. Вже майже 250 родин області отримали допомогу», – розповів спеціаліст Служби у справах дітей Дніпропетровської ОВА Андрій Петрук.

Загалом вже передали майже 350 одиниць техніки: мікрохвильовки, мультиварки, електрочайники, холодильники, обігрівачі. Надіслали і більш ніж 130 спальних наборів. У кожному – матрац, постіль, ковдра з подушками і рушники.  

Нині приймають заявки на генератори й акумуляторні ліхтарі. Їх можуть отримати великі сім’ї, у яких 7 і більше дітей. Можна сформувати запит і на дитячий одяг, взуття, харчування для малечі. Щоб отримати допомогу, слід заповнити анкету.

Техніку придбала міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині». Це частина проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни».  

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини