Скандальне відео потрапило в Телеграм-канал та стало приводом спілкування «акторів» з правоохоронцями.
7-річного хлопчика залучили до святкування – дитина в присутності мати та опікунки «познайомилася» з алкоголем міцністю 2,5%.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-48-01-944x1024.jpg)
8 березня в одному з телеграм-каналів було виявлено відео, на якому дитина тримає у руках слабоалкогольний напій та п’є у присутності дорослих. Одна із жінок запевняла, що напій безалкогольний, проте на банці зазначено 2,5 % алкоголю.
Правоохоронці Криворізького районного управління поліції встановили всіх учасників події. Виявилося, що хлопчик перебував зі своєю матір’ю, котра позбавлена батьківських прав, а вихованням дитини займається опікун – родичка матері.
Відносно жінки-опікуна правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
новини Кривий Ріг LIFE