![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/396718778_640867781577539_4291837996426317653_n.jpg)
Зіткнувшись з бездіяльністю місцевих чиновників, криворіжці звернулися до урядовців. І – «сморідна» справа рушила з місця.
Як повідомляє ГО «Досить труїти Кривий Ріг», їхні спеціалісти разом з інспекторами Державної екологічної інспекції України взяли участь в роботі спеціальної створеної комісії:
«Мешканці Кривого Рогу звернулись на гарячу лінію зі скаргою, що неподалік їх житла з каналізаційного колодязя в річку Саксагань періодично течуть каналізаційні стоки та шириться нестерпний сморід. А Кривбасводоканал не реагує на їх звернення.
Ми поспілкувались з місцевими жителями, а також представниками КП “Кривбасводоканал” та Виконком Тернівської районної у місті ради .
Колодязь пообіцяли закрити і в подальшому слідкувати, щоб відходи не потрапляли в річку.
ГС “ДТКР” планує і надалі співпрацювати з держорганами, щоб запобігти забрудненню довкілля.
На зворотному шляху разом з інспекторами ДЕІ ми заїхали в Балку Калетіна. Нещодавно тут були вкотре зафіксовані скиди каналізації у водойму, що спричинили масову загибель риби. Спільні дії ДЕІ та громадськості призвели до бажаного ефекту: сьогодні з труби нічого не тече, ситуація поліпшується, що не може не тішити. До того ж працівники каналізаційної насосної станції Кривбасводоканалу знають, що за їх діяльністю уважно стежать і держоргани, і громада».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/396728824_640867688244215_4471873974570543585_n-1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/396715593_640867751577542_1079534241707108085_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/396706359_640867808244203_5393646025818017683_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/396732054_640867711577546_8167651419745741486_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE