Всі новини про життя міста

Мешканців Криворізького району попросили їхати до Кривого Рогу: в чому справа?

До мешканців Софіївської громади та Криворізького району звернулася Криворізька районна державна адміністрація.

Мова про зміни в отриманні місцевими послуг з оформлення паспортів громадян України та закордонних паспортів.

«У зв’язку з оптимізацією припиняє свою діяльність Софіївський центр міграційних послуг. Просимо звернути на це увагу при плануванні отримання послуги з оформлення закордонних паспортів та ID-карток.

Громадяни, які подавали документи для отримання закордонного паспорта і вже отримали повідомлення про можливість його отримання, можуть зробити це до 25.11.2023 року включно за старою адресою. Решта для отримання документу зможуть звернутися в Довгинцівсько-Металургійний відділ міста Кривий Ріг.

У перспективі місцеве населення Софіївської громади та Криворізького району зможе отримувати послуги в Центрі надання адміністративних послуг. З цією метою в приміщенні, яке виділено для надання послуг з оформлення документів, тривають ремонтні роботи, а завдяки участі громади у Програмі DOBRE проєкт “Екстреного реагування 2.0”, місцевий ЦНАП отримав робочу станцію для видачі закордонного паспорта і паспорта громадянина України у форматі ID-картки», – повідомили в Криворізькій районній державній адміністрації.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини