asd

Всі новини про життя міста

Мешканець Кривого Рогу показав, як казково виглядало Каховське водосховище у лютому 2021 року (фото)

У лютому 2021 року у Нікополі можна було спостерігати дуже гарну картину на березі Каховського водосховища. Вдарив мороз і під дією сильного вітру хвилі почало викидати на берег, вони нарощували шари криги на деревах, камінні та огорожі.

Фотографії опублікував мешканець Кривого Рогу Євгеній Дийнега, повідомляє Інформатор.

Фотографії незвичного водосховища чоловік побачив у соцмережах та вирішив найближчими вихідними вирушити до Нікополя з друзями. Місто зустріло мандрівників лютим морозом, який під вечір пішов на спад.

“Дерева були вкриті інеєм після переохолодженого туману. На березі на нас чекали мальовничі крижані скульптури, як у палаці Снігової Королеви. Далі рушили до Набережної. Пройшлися затишними вуличками Старого міста. І ввечері виїхали додому у Кривий Ріг, отримавши безліч приємних вражень.”, – пише мандрівник.


Сьогодні Нікополь перебуває під постійними обстрілами. Каховське водосховище висушує росія, спускаючи воду зі шлюзів гідроелектростанції. Зараз рівень води у водосховищі становить 13,8 метра при нормальному значенні в 16 метрів. Крім того, зниження рівня може стати загрозою для безпечної роботи Запорізької АЕС. Також без води можуть залишитись мешканці прибрежных територій.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі