![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/ava-15.jpg)
Жителі одного з сіл Дніпровського району на ногах з другої ночі. Туди впали уламки, скерованої на область ворожої ракети. Найбільше постраждав батьківський будинок місцевої мешканки Юлії. Вдома були її мама, донька, дві молодші сестри та брат.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-14.jpg)
«Такий виглядає має російський терор. Звичайна вулиця у Дніпровському районі, де мешкають цивільні. Уламки ворожої ракети наробили біди. Але люди не залишаться без допомоги», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-12.jpg)
Очільник районної військової адміністрації Юрій Яндульський наголосив, що оперативно залучили міжнародну організацію. Вона надала будівельні матеріали: брус, плівку, листи OSB, водостійкі тенти. Усе роздали мешканцям понівечених осель, аби вони могли закрити вибиті вікна та потрощені дахи.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-10.jpg)
«Від територіальної громади працює спеціальна комісія, яка визначає збитки. Найближчим часом проведемо сесію, на ній виділимо кошти рішенням депутатського корпусу і виконкому», – додав Юрій Яндульський.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-9.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-5.jpg)
Місцева жителька Юлія розповіла, що була в себе вдома. Дівчині подзвонила сестра, розповіла, що на подвір’я їхньої батьківської хати впав уламок ракети. У будинку знаходились п’ять людей. Двоє дорослих і троє дітей. Серед них – 8-місячний малюк та двоє школярів 8 років.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-5.jpg)
«Я одразу прибігла, в чому була. Всі злякались. Молодша сестра найбільше. Зараз з нею спілкується психолог. Сподіваємося на допомогу, тому що йде зима, а в нас дім побитий», – сказала Юлія.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/8-4.jpg)
Пані Валентина – з пошкодженої п’ятиповерхівки. Неподалік у приватному будинку мешкає її донька.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/9.1-1.jpg)
«Серед ночі шарахнуло. Мене вибухом аж підкинуло. Донька розповіла, що прокинулась від стовпу диму. На онука попадали іграшки. В неї хвіртка пошкоджена, веранда. Врятувала машина, вона на себе удар прийняла. А так руйнувань могло бути більше. Мені також пощастило – квартира ціла», – розповіла Валентина.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-2.jpg)
Агресор атакував область крилатими ракетами о другій ночі. Обидві збили оборонці неба з ПвК «Схід». Уламки впали у Дніпровському районі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/11-3.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/12-1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/ava-2-3.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE