asd

Всі новини про життя міста

Мільйон на дрони Перемоги. У Кривому Розі стартував мистецький марафон (фото)

У Кривому Розі 24 січня стартував мистецький марафон #ЄднаймосяЗарадиПеремогиКР.

Це – спільний проєкт Асоціації «АРТ- Культура» та Управління культури виконкому криворізької міськради, покликаний об’єднати діячів культури, освіти та спорту, родин військових, представників національних товариств, підприємців, а також всіх криворіжців навколо спільної мети: зібрати кошти на придбання 10 дронів для наших захисників.

Про це повідомили у Військовій адміністрації міста.

Благодійна акція триватиме протягом місяця – з 24 січня по 24 лютого.

Ольга Якубовська, засновниця Асоціації «АРТ- Культура» підкреслила: «Ми – діячі культури, мистецького фронту об’єдналися і намагаємося об’єднати все місто для того, щоб зібрати кошти для підтримки військових. Також, хочемо нагадати, яким важким був захист Кривого Рогу і що наші воїни-захисники справжні герої! Хочу також підкреслити, що рідне місто не було захоплено та зруйновано і ми маємо змогу влаштовувати ось такі заходи, можемо працювати, та допомагати нашим хлопцям!».

Збір коштів проходитиме у готівковому та безготівковому форматі. На кожному заході для збору коштів буде спеціально встановлена скринька. А задонатити можна на рахунок UA603052990000026002020404267 EGRPOU 44406909.

«Сьогодні весь Кривий Ріг об’єднаний як ніколи. Наш культурний фронт – фронт Асоціації «АРТ- Культура» та усіх громадських організацій, об’єднань небайдужих волонтерів розпочинає великий благодійний проєкт в рамках цього якого запланований цілий цикл спортивних, освітніх, культурних заходів, івентів. Запрошуємо всіх криворіжців зробити свій внесок у спільну добру справу. Разом ми сильні та непереможні!»,- сказала Ольга Якубовська, директор ПК «Центральний», засновниця ГО Асоціації «АРТ- Культура».

Фінальним акордом благодійної акції «#ЄднаймосяЗарадиПеремогиКР» стане концерт на станції підземного метро, який пройде 24 лютого.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі