test

Всі новини про життя міста

Місто вітає довгожителів – криворожанці виповнилося 100 років (фото)

З 2007 року в Кривому Розі започатковано привітання громадян зі 100 річними ювілеями. Таке вітання від міста включає в себе і надання матеріальної допомоги з міського бюджету в розмірі 2 тисячі гривень.

9 лютого мешканка Металургійного району Перевертайло Варвара Василівна святкує свій 100 річний ювілей.
Варвара Василівна закінчила вісім класів школи в селі Бригадирівка Хорольського району Полтавської області. Після закінчення школи навчалася у ремісному училищі.
У період Другої світової війни влітку 1942 року була вивезена до Німеччини, звідки повернулася у вересні 1945 року. В 1946 році вийшла заміж. Мешкала у своєму рідному селі Бригадирівка. Працювала на фермі, де пройшла трудовий шлях від доярки до завідувачки фермою, має 38 років загального трудового стажу.
З 2000 року Варвара Василівна мешкає у місті Кривому Розі, куди її забрала до себе донька. Чоловік помер у 2012 році. На теперішній час ювілярка живе в оточенні люблячої родини з донькою, має чотирьох онуків та чотирьох правнуків.
Пані Варвара все життя була фізично активною людиною, тож і на теперішній час щоденно виконує ранкову зарядку, і навіть сідає на шпагат!!!
Довідково: станом на 1 лютого 2023 в Кривому Розі в цілому мешкає 9 довгожителів – тим, кому виповнилося 100 і більше років.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі