Всі новини про життя міста

Мобільний додаток «Зручний маршрут» – для поїздок громадським транспортом у Кривому Розі

З 4 вересня 2023 року запустили БЕТА-ТЕСТУВАННЯ мобільного додатку «Картка Криворіжця» модуль «Зручний маршрут».
Для того, щоб взяти участь у бета-тесті користувачі Айфон та Android можуть завантажити модуль і встановити його за посиланням (https://kpcep.dp.ua/mobilnyj-dodatok/). Тут же мешканці та гості міста можуть у відеоролику або в інструкції детально ознайомитися про переваги та як користуватися модулем «Зручний маршрут».
Сервіс «Зручний маршрут» дає можливість в режимі реального часу відстежувати міський пасажирський транспорт, планувати поїздки та прокладати маршрути.
Над розробкою та впровадженням мобільного застосунку працювала команда фахівців та експертів КП «Центр електронних послуг», виконкому Криворізької міськради, транспортних комунальних підприємств.
Бета-тестування означає, що йде випробування програми за участю жителів міста, які можуть подавати свої пропозиції щодо покращення її роботи .
Основні переваги модуля «Зручний маршрут», це – можливість:

  • подивитись наявність транспорту на будь-якому маршруті;
  • будувати зручний маршрут виходячи із фактично наявного на лінії транспорту;
  • отримувати в режимі реального часу інформацію про відхилення у роботі транспорту, планові ремонти, та інше.
    У разі виникнення питань із завантаженням додатку на Android користувачі можуть переглянути інструкцію за посиланням (https://kpcep.dp.ua/docs/manual-android.pdf), або звернутися до Кол-центру за телефоном: 0 800 213 255.
    Новий сервіс створений для того, щоб зробити пасажирські перевезення у місті більш комфортними та зручними. Це – велика комплексна робота, що включає в себе декілька напрямків над якими міська влада працює не один рік. Це – придбання нової техніки та модернізація автопарку комунального транспорту (капітальний ремонт тролейбусів і трамваїв), що є пріоритетним у сфері пасажирських перевезень Кривого Рогу .

  • Довідково: за останні роки коштом міського бюджету придбано 34 автобуси великої пасажиромісткості та 3 автобуси середньої пасажиромісткості, які пристосовані для перевезення маломобільних груп населення; закуплено 62 нових тролейбуси, капітально відремонтовано 11 трамваїв та 48 тролейбусів, з яких 11 тролейбусів з дизель-генератором.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі