![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/slinko-498x1024.jpg)
Весь останній тиждень у Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» видавалися продуктові набори для людей похилого віку.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-7-1024x576.jpg)
Така допомога стала можливою лише завдяки фінансовій підтримці Фонду «KONTAKTE-KOHTAKТІ» (Берлін, Німеччина), координатора проекту «Мережа допомоги жертвам нацистських переслідувань в Україні» (Hilfsnetzwerk für Überlebende der NS-Verfolgung in der Ukraine), активної участі Асоціації «Союз Бізнесу Кривого Рогу» та ентузіазму невтомних волонтерів.
Логістичний процес подібної акції є досить трудомістким, тому організатори висловлюють подяку тим, хто брав у ньому участь.
«Неоціненну допомогу надали учні Центрально-Міського ліцею Правий Даня, Коверниченко Настя, Шишко Сашко; учні Криворізької гімназії №95 Томілін Саша, Мотижинець Даня; курсанти Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» Піддубний Кирило, Замирайло Дарина, Турчинський Сашко, Бобко Євген, Комановський Денис; студентка Криворізького юридичного коледжу НУ «Одеська юридична академія» Гавеля Ліза; студенти Криворізького державного педагогічного університету: Нечепуренко Артем та Козуля Євген. Дякуємо вам – наші незамінні помічники», – зазначила директорка Музею Світлана Піддубна.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-7-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-5-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/glavaczka-461x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/gorb-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/dudarska-578x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/kovalecz-766x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/kryvonis-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/kuzneczova-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/luczenko-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/matviyenko-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/neveselyj-576x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/onyshhuk-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/poslavska-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/saviczka-576x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/skorobagata-729x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/franishena-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/chernyuk-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/chubenko-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/shyshko-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE