test

Всі новини про життя міста

Ми з вами пережили, мабуть, найважчу зиму, – О. Вілкул

На початку зими російські пропагандисти запевняли всіх, що на Україну чекає крах, що всі замерзнуть і так далі. Так, були обстріли, були блекаути, але ми витримали.

В цьому впевнений голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

“Чітко відпрацювала вся інфраструктура міста: тепло-, водо- та газопостачання. Насправді цьому передувала дуже велика підготовка, яку ми проводили ще з весни минулого, 2022-го року. Були підготовлені всі котельні та мережі.

В умовах блекаутів, які іноді були за мінусової температури, ми зберегли всю критично важливу інфраструктуру завдяки забезпеченню підприємств резервними джерелами живлення.

Генераторами обладнано вже більше 200 об’єктів тепло-, водопостачання, медична та соціальна сфера, також оснащені всі Пункти Незламності. Усього встановлено вже майже 1000 генераторів потужністю до 1000 кВт. Робота продовжується.

Звичайно, можливі ще і ракетні, і дронові атаки, і блекаути, але впевнений – ми вистоємо. Дякую всім працівникам комунальних підприємств, всім органам місцевого самоврядування за по-справжньому титанічну роботу. А всіх криворіжців – вітаю з першим днем весни!”, – написав вчора ввечері у своєму Телеграмі Олександр Вілкул.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини