test

Всі новини про життя міста

На «АрселорМіттал Кривий Ріг» 10 профспілок – чи це добре для працівників та адміністрації?

В Україні внесли суттєві зміни в КЗоТ – Кодекс законів про працю. Тому результат діяльності профспілкових організацій дуже важливий для захисту інтересів працівників.

Але ж бува так, що на одному підприємстві функціонує одразу декілька профспілок.

Тож чи це на користь працівникам?

Така ситуація – на меткомбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг».

«На одному з підприємств України – ПАТ «АМКР» – саме більше кількість профспілкових організацій – 10 профорганізацій. Чи є це добре для працівників та адміністрації підприємства? На це питання можуть відповісти тільки самі працівники та адміністрація підприємства.

А тому цікаво як з членством у профспілках на теперішній воєнний час на цьому підприємстві?

Півтора роки тому до війни з цим було так:

всього було численність працівників на ПАТ «АМКР» – 19200 чол.,

з них працівників, які не є членами профспілок – 2758 чол.,

а працівників, які є членами профспілок – 16442 чол.,

більшість працівників з яких в составі ПМГУ – 12534 чол.,

а працівників, яких в составі інших 9 – ти профспілок – 3908 чол.

Так от півтори роки назад було на підприємстві ПАТ «АМКР» 10 діючих профспілкових організацій.

Сама малочисельна профспілкова організація на той час була «Свобода праці» – 10 чол., сама велика профорганізація на той час була ПМГУ – 12534 чол.

А тепер питання до працівників підприємства, представників профспілок та адміністрації ПАТ «АМКР» – що ж змінилось на підприємстві за півтора роки і яка на теперішній воєний час численність працівників у профспілкових організаціях підприємства ПАТ “АМКР”?

Просто цікаво – чи є якась користь від великої кількості профспілкових організацій на одному підприємстві для самих працівників?

Чи можливо це держава умисно свідомо законодавчо дала можливість розмножуватись профспілковим лідерам-шахраям для зловживання профспілковими коштами на свою особисту користь і користь їх сімей, які перераховує на рахунки профспілкових організацій адміністрація підприємства та працівникі підприємства (профспілкові внески), які є членами профспілок?

Таким чином держава закріпила не підзвітність і не підконтрольність лідерів профспілок-шахраїв статею 12 “Незалежність профспілок” у Законі України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”, практично держава Україна закріпила недоторканість профспілкових лідерів-шахраїв», – виклав свою позицію криворіжець Сергій Струков.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі