test

Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині 62 дитини виховується у патронатних сім’ях

На Дніпропетровщині – 23 патронатні сім’ї. У них виховується 62 дитини. Це дівчатка і хлопчики, які опинилися у складних життєвих обставинах. Їх влаштували до тимчасових родин під час війни.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.   

«У тимчасових сім’ях про малечу піклуються вихователі, які пройшли спеціальне навчання. Поки батьки не вирішать свої життєві проблеми. Під час війни під патронат влаштували 62 дитини», – розповіла в о. начальника Служби у справах дітей Дніпропетровської ОВА Алла Борисенко.

Загалом в області 23 тимчасові сім’ї. У Дніпрі, Жовтих Водах, Першотравенську, Покрові, Синельниковому. А ще у Царичанській, Солонянській, Грушівській, Гречаноподівській, Божедарівській, П’ятихатській, Магдалинівській, Личківській, Троїцькій та Васильківській громадах. П’ять з них – переселенці з Донецької та Запорізької областей. Вони виховують 9 дітей.   

Ще три сім’ї з Дніпропетровщини пройшли відповідні курси і готуються стати патронатними батьками.   

Тимчасові родини щомісяця отримують соціальні виплати від держави. На малюків до 6 років – понад 5,6 тис грн, на дітей від 6 до 18 років – більш ніж 7 тис грн. На хлопчиків і дівчаток з інвалідністю допомога від 7,9 до 9,9 тис грн. Вихователям нараховують й заробітну плату – майже 13,5 тис грн.

Зазвичай дитина перебуває під патронатом 3 місяці. Нині договір діє на увесь період воєнного стану та може бути чинним ще місяць після його завершення.

Щоб стати вихователями, слід звернутися до Служби у справах дітей. Подати документи і пройти навчання. Можна надіслати заявку і через чат-бот «Дитина не сама».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі