Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині оборонці та їхні родини отримали майже 14 тис послуг за проєктом «Я – Ветеран»

Майже 14 тис послуг надали в області за проєктом «Я – Ветеран». Це комплексний сервіс, який запустили торік в червні. Він – для захисників, захисниць та їхніх рідних.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний. Він розповів й інші новини регіону в сфері цифровізації.

«У лютому наші фахівці зустрічали представників Запорізької області, які також бажають запровадити «Я – Ветеран» у своїх ЦНАПах. Тож наш досвід переймають й  інші регіони», – зазначив Іван Начовний.

Центри надання адмінпослуг області продовжують тримати марку, додав він. Оцінка за обслуговування від відвідувачів зараз на рівні 94%.

«Оновлюємо простори, в яких адміністратори приймають людей. У лютому після модернізації двері для відвідувачів відкрили ЦНАПи в Українській сільській громаді та у Дніпрі», – наголосив заступник очільника регіону.

У взаємодії з Регіональним офісом міжнародного співробітництва при ОВА Силам оборони передали ще понад 2 тис ноутбуків. Освітнім закладам – більш ніж 1,5 тис.

За підтримки Мінцифри Дніпропетровщина отримала чергову партію роутерів. Пристрої – для облаштування в укриттях соціальних закладів зон WI-FI. Аби кожен їх відвідувач мав доступ до Інтернету.

«Кібербезпека – важливий напрямок. Підвищуємо її рівень в інформаційно-комунікаційних системах та на об’єктах критичної інфраструктури. Для цього оновлюємо плани реагування на загрози. Поширюємо рекомендації та навчаємо відповідальних співробітників», – розповів Іван Начовний.

Область долучилася до міжнародного форуму з кібербезпеки «Стійкість під час кібервійни». Він зібрав цифрових лідерів з усієї країни. Обговорили аудит безпеки в межах співпраці з USAID. Приділили увагу й інструментам швидкого відновлення IT-інфраструктури у разі кібератак.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сірко
1 місяць тому

Такого впливового депутата Київради від слуг Зюленського на ймення Трубіцин пригадуєте? Відомий транснаціональний мафіозі, який ще в 90-их щось там дуже цінне в музеях Вірменії викрадав, потім тут присів на мафіозні теми в господарстві Полтави, а далі й столиці (чомусь туди не поспішали борці з корупцією та розкраданнями). Коли нарешті залетів і не зміг відмазатися (то було розкрадання коштів зібраних для ЗСУ), то його, звісно ж, у сізо не посадили. А з якої б то причини? Він же не патріот, не військовий, не розвідник, а простий зелений розкрадач, аферист і корупціонер. а потім йому Буданов виписав довідку для вільного перетину кордону.

Лише, коли Трубіцин пару разів з’їздив, вивіз усе “нажите непосильною працею”, пригрів тепле місце й остаточно покинув країну та дав відмашку, що вже все закінчив, його оголосили в розшук. Зараз мерзота виринула в Ізраїлі, який, як відомо, своїх громадян не видає, скільки б у них інших громадянств ще не було.

Але найобразливіше для Зе, що якогось дрібного мафіозі в Ізраїлі прийняли, а такого крупного, як він, так і не пустили, попри три клопотання від жовтян 2023 року. В Ізраїлі люди передбачливі, що таке “в,,,,,,,к Апокаліпсису” розуміють…

А тепер про образливе для країни. І влада Ізраїлю й усякі трубіцини тут ні при чому. Той самий Буданов виписує довідку для втечі в Ізраїль слуги-мафіозі. І він же своєю фейковою довідкою блокує виїзд на міжнародні переговори до трьох країн (Польща, Німеччина – Мюнхенська Безпекова К-ія та Ізраїль), де ця зе влада вже все провалила, для Петра Порошенка.

А до Ізраїлю він мав поїхати в складі делегації Міжнародного Демократичного Союзу, де основу складають американські республіканці, з якими наше Зе провалило тему підтримки України. Друга справа в Порошенка в Ізраїлі – вибити ліцензію на постачання в Україну засобів і технологій у сфері РЕБ і БПЛА. Але ж то не цікавить зевладу. А от Трубіцин – єто совсєм другоє…

Буковель-оманский
1 місяць тому

звична ситуація: фігурантка – місцева депутатка від слуг Зеленського. Звісно ж, що зрадниця. Вже в Миротворці. З карними провадженнями там ніби забуксувало, доки слуги її тихенько мандата не позбавлять і з партії не виключать. Тоді вже можна буде. А тут цілий букет статей Карного Кодексу.
Пригадуєте, десь ще влітку 2022 року появилися перші статистичні дані про підтверджені переходи партійців та місцевих депутатів і чиновників слуг Зеленського на бік ворога? Тоді їх, попри мізер інфоромації, нарахували 120. Далі такі факти звучали регулярно. Але от офіційно їх підтверджувати перестали, про звинувачення від СБУ розповідати припинили, а загальну статистику слуг-зрадників більше не оновлювали.

кажуть про таку річ, що на окупованих територіях зрадили й пішли працювати на ворога ВСІ представники партії Зеленського, окрім тих, які до вторгнення опинилися поза зоною окупації. Хоча, дехто навіть туди проривався з Києва, як нардеп-слуга Ковальов… Тож, навіть опзж відпочиває… А не дарма ж вони так відверто закликали людей не евакуюватися й вдома чекати на “асвабадітєлєй”.

Останні записи

Популярні новини