test

Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині представили нового Омбудсмана регіону

На Дніпропетровщину прибув Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. Він представив нового Омбудсмана в регіоні –  Михайла Карпенка.

Зустріч пройшла у Дніпропетровському  державному університеті внутрішніх справ. Долучилося керівництво області, очільники департаментів, правоохоронці, рятувальники, голови громад.

На порушення прав українців реагує Офіс Омбудсмана. Він працює за 9 основними напрямками. Зокрема, це захист прав військових, звільнення полонених, повернення дітей на територію України, доступ до публічної інформації та захист персональних даних, справедливе правосуддя, міжнародне співробітництво та євроінтеграція.

«Нині працюємо над створенням регіональної мережі представництв Офісу Омбудсмана. В кожній області призначили людину, яка відповідатиме за стан дотримання прав мешканців на цій території. Його головне завдання – зустрічатися, спілкуватися з громадянами і допомагати їм», – підкреслив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

Він представив нового Омбудсмана Дніпропетровщини – Михайла Карпенка.

«Дніпропетровщина працює у надскладних умовах. Моя мета – допомогти вирішити нагальні проблеми регіону. Я відкритий до діалогу. Буду особисто виїжджати до громад, різних інституцій. Окрему увагу приділяю спілкуванню з громадським сектором. Задля цього створимо експертну раду», – сказав Михайло Карпенко.

На Дніпропетровщині організовують і консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Сучасний офіс, де допомагатимуть переселенцям, родинам захисників, військовополонених, зниклих безвісти та усім мешканцям регіону.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини