asd

Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині вже зробили понад 3,2 млн щеплень від COVID-19

На Дніпропетровщині зробили понад 3,2 млн щеплень від COVID-19. Імунізувалися вже майже 60% дорослих. Вакцини в регіоні достатньо.

Про це повідомили під час брифінгу в обласній військовій адміністрації.

«Коронавірус нікуди не зник. За добу на Дніпропетровщині його виявили у 73 людей. Щоденно фіксуємо до сотні нових випадків. Попри це епідеміологічна ситуація в регіоні контрольована. Закликаємо мешканців області та переселенців вакцинуватися», – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Тетяна Квітницька.

Нині в області 704 хворих на коронавірус. Більш ніж 200 з них лікуються у стаціонарі. Переважно, це люди старше 60 років. Понад 80% госпіталізованих не мають жодного щеплення, додала вона.

«Запрошуємо людей старшого віку пройти повний курс вакцинації. А потім –  рекомендуємо зробити перший і другий бустер. Це необхідно, щоб уникнути тяжких наслідків ковіду», – наголосила Тетяна Квітницька.

Щепитися можна в будь-якому зі 199 пунктів щеплення, 20 центрів масової вакцинації. Працюють і 60 мобільних бригад.

Загалом в областi в наявності понад 250 тис доз вакцини від COVID-19. Це Comirnaty від Pfizer/BioNTech, CoronaVac та Janssen від Johnson & Johnson. Нещодавно отримали понад 20 тис доз педіатричної вакцини від Pfizer. Вона – для імунізації дітей від 5 років.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі