asd

Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині запрацював другий регіональний офіс «Зроблено в Україні»

На Дніпропетровщині відкрили другий регіональний офіс «Зроблено в Україні». Там підприємці і ті, хто планує започаткувати власну справу, можуть отримати підтримку.

Це, зокрема, консультації щодо оформлення документів, написання бізнес-плану, подачі заявок на гранти, повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«Вітчизняне зараз – в пріоритеті. Маємо популяризувати своє. Аби з’являлося більше продуктів, які з гордістю купуватимемо. Послуг, якими охоче будемо користуватися. Саме для цього долучаємося до урядової платформи «Зроблено в Україні». Відкрили вже другий регіональний офіс», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Офіси створюють на базі центрів зайнятості. Там спілкуватимуться з підприємцями та охочими започаткувати власну справу.

«Держава має можливість фінансово підтримати ініціативи підприємців. А адміністратори тут підкажуть, як краще реалізувати їх», – підкреслює директорка Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнєцова.

Серед послуг, які надаватиме офіс, допомога з отриманням грантів, пошуком і підготовкою кадрів. Консультуватимуть там і щодо ваучерів на навчання працівників.

«Також ми підказуємо, наприклад, як вірно скласти бізнес-план, порозумітися з банком. Весь комплекс послуг – в одній локації», – пояснила адміністраторка офісу «Зроблено в Україні» Марія.

Богдан розпочав свій бізнес у 2023 році. Це швейне виробництво, яке займається жіночим одягом та військовою амуніцією. Для масштабування цеху взяв участь у грантовій програмі та отримав 250 тис грн від держави. Зараз у нього працевлаштовані двоє переселенців. А ще чоловік планує взяти на роботу людину з інвалідністю.

«Прийшов сюди, аби допомогли знайти фахівців. Професійних швачок. Їх, на жаль, зараз мало. Ще дізнався, як розв’язати питання з компенсацією на ВПО. Крутий сервіс, мені сподобалося», – ділиться приватний підприємець.

Перший такий офіс відкрили у квітні в Кривому Розі. Там вже надали 238 консультацій. Найбільше запитів, майже 50% – щодо отримання грантів «єРобота».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі