test

Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині завершилась реєстрація на національний мультипредметний тест

Фінішувала реєстрація на національний мультипредметний тест. В області подали заявки на участь понад 15,8 тис випускників. А 14 школярів регіону стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Про це під час брифінгу розповіла заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

«Національний мультипредметний тест 11-класники проходитимуть влітку. На них чекають три обов’язкові предмети – математика, українська мова та історія країни. Ще один – на вибір. Географія, фізика, хімія, біологія, іноземні мови чи українська література», – зазначила Ірина Грицай.

Там, де можливо, НМТ організують в укриттях. В інших випадках – будуть зупинятися на час повітряної тривоги та переходити в безпечне місце.

Тривають Всеукраїнські шкільні олімпіади. Їх переможцями вже стали 14 школярів Дніпропетровщини. Вони – кращі у рідній мові та літературі, хімії, математиці, фізиці, інформаційних технологіях, правознавстві.

«Підбили й підсумки другого етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Він проходив на рівні громад і об’єднав 11,7 тис учнів. До третього, районного туру, потрапили 300 команд. А це близько 3 тисяч дітей», – розповіла заступник очільника регіону.

Область отримала майже 100 планшетів від Amazon через Фундацію першої леді Олени Зеленської. Їх вже передали до 19 спеціальних закладів освіти. Там навчаються діти з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, мовлення, інтелектуального розвитку.

Кабмін вніс до сучасного Держреєстру нерухомих пам’яток 24 об’єкти культурної спадщини, розташовані на Дніпропетровщині. Серед них – будівлі навчальних закладів, театрів, церкви. Вони знаходяться під охороною.

А для молоді в області організували серію тренінгів з адвокації. Перший провели у Новомосковську. Наступний планують на кінець квітня. Такі інтенсиви влаштовують, аби підвищити рівень комунікації молоді із владою. Збільшити вплив юнаків та дівчат на прийняття рішень на місцевому рівні

«Протягом минулого тижня російські війська продовжили тероризувати Дніпропетровщину. В обласному центрі через ракетну атаку минулого вівторка пошкоджений спортивний коледж, де виховували справжніх зірок спорту. Понівечений дитячий садок, житлові будинки», – сказала Ірина Грицай.

Вона додала, що загалом у регіоні за тиждень постраждала 21 людина. Оборонці неба збили понад два десятки ворожих безпілотників і ракету.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі