На допомогу жителям будинків, які понівечив ворог під час ракетного удару по Павлограду, спрямували 9 млн грн. На позачерговій сесії міськради з місцевого бюджету виділили 6 млн грн. Ще 3 млн надали з обласного.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-02_19-21-59-1024x682.jpg)
«Ми вже робили так, коли ворог атакував ракетами Павлоград у лютому цього року. Разом із місцевою владою об’єднали зусилля, аби фінансово підтримати мешканців пошкоджених будинків. Повторили цю практику й зараз, у травні. Виділили кошти з обласного та міського бюджетів», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-02_19-21-58-1024x682.jpg)
Він додав, що кошти закриють першочергові потреби людей. Адже у місті понівечені 24 багатоповерхівки та 80 приватних садиб. Господарі помешкань зможуть замінити вибиті вікна та двері або захистити від дощу потрощені дахи.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-02_19-21-56-1024x682.jpg)
«Звертаю увагу, що це не компенсація, а допомога. Люди також можуть оформити й грошове відшкодування від держави. Зареєструватися через Дію або центр надання адмінпослуг», – сказав Павлоградський міський голова Анатолій Вершина.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-02_19-21-59-2-1024x682.jpg)
Очільник Павлограда наголосив, що під час ворожої атаки окрім житла людей постраждали й комунальні заклади: школи, дитячі садки, амбулаторія. Питанням їхнього відновлення займатимуться окремо.
Нині у місті працює гаряча лінія для постраждалих: 0-800-40-44-01, 095-225-41-92. Також розгорнуті пункти прийому заяв від мешканців. Туди вже звернулись майже 700 людей.
Благодійні фонди направили до Павлограда гуманітарні вантажі із будівельними матеріалами.
новини Кривий Ріг LIFE