asd

Всі новини про життя міста

На Криворіжжі посилять контроль у комендантську годину

Активна робота розважальних закладів Криворізького рйону призвела до посилення контролю над дотриманням комендантської години.

До громадян 15 громад Криворізького району, включно з містом Кривий Ріг, звернувся голова Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко:

“На превеликий жаль, на другому році жорстокої війни, яку розв’язала росія та на території України все ще є окремі люди та організації, підприємці, які нехтують загальними правилами і вимогами щодо безпеки всередині населених пунктів району. Після настання комендантської години вони влаштовують гучні вечірки, проводять масові заходи чи провадять підприємницьку діяльність. Вважаю, що в країні, яка перебуває у стані війни, такі дії неприпустимі.

Тому розпорядженням начальника Криворізької районної військової адміністрації було посилено контроль заходів безпеки в умовах воєнного стану, а саме: на період дїі комендантської години заборонено проведення розважальних та благодійних заходів, робота закладів харчування, розважальних закладів. Час комендантської години залишається незмінним – з 23:00 до 05:00″.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі