asd

Всі новини про життя міста

На Криворіжжі відкривають «Класи безпеки» для школярів (фото)

В навчальних закладах введено спеціальну дисципліну, котру викладатимуть дітям в «Класах безпеки».

Як зазначають у Криворізькій районній державній адміністрації, на жаль, через тривалі ворожі обстріли, що лише нещодавно припинилися у Криворізькому районі, місцеві мешканці щодня знаходять вибухонебезпечні предмети.
І хоч начальник Криворізької районної Військової адміністрації Євген Ситниченко у своїх зверненнях кожного разу наголошує на важливості дотримання правил безпеки, однак уламки та нерозірвані снаряди влітку приховує підросла трава, взимку – сніг, роблячи їх ще більш небезпечними, атож є вірогідність, що на Криворіжжі ще залишились місця, де перехожий через неуважність може натрапити на смертельні знахідки.
Чимало таких небезпечних залишків рашистських атак лишилося і в Карпівській громаді, де днями в одному з місцевих ліцеїв співробітники районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області відкрили Клас безпеки у рамках меморандуму про співпрацю та партнерство.
За мету взяли формування у школярів навичок збереження власного життя та здоров’я, а також запобігання небезпечній поведінці.
Тут співробітники поліції та ДСНС, вчитель з безпеки, педагоги школи навчатимусь школярів домедичної допомоги та діям під час надзвичайних ситуацій, а також розповідатимуть про правила поводження з вибухонебезпечними предметами.
У класі – декілька локацій зі спеціалізованим приладдям для наочнішого засвоєння матеріалу: з муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем з надання першої медичної допомоги та з гасіння пожежі, де представлене обладнання, яке використовує пожежний-рятувальник при ліквідації загоряння.
За підтримки Міжнародної організації UNICEF, в інтерактивному класі розміщені також інформаційні плакати, навчальні ігри, загадки, посібники для освітян з мінної безпеки, де діти в ігровій формі зможуть вивчати прості правила безпеки.
Класи безпеки планують відкрити у кожній громаді Криворізького району.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі