test

Всі новини про життя міста

На Криворіжжі Зеленодольська, Апостолівська та Широківська ОТГ найбільше постраждали від рашистів (фото)

Озвучено масштаби руйнувань внаслідок ворожих обстрілів.

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак ініціював та провів нараду робочої групи з відновлення громад Дніпропетровщини, котрі постраждали через ворожі обстріли.
В засіданні участь приймав голова Військової адміністрації Криворізького району Євген Ситниченко:

«Доповів про ситуацію в громадах Криворізького району. Нагадую, найбільш постраждалими громадами у нашому районі є Зеленодольська, Апостолівська та Широківська. У місті Апостолово зруйновано 3 школи, у населеному пункті Велика Костромка Зеленодольської громади частково зруйновано один-єдиний заклад освіти, і ще два заклади загальної середньої освіти у Зеленодольській громаді також мають часткові пошкодження.

Крім того, частково пошкодженими у Криворізькому районі є 7 дитячих садочків, знищено 5 агропідприємств і пошкоджено ще 19.

Але я впевнений, що спільно ми зможемо розробити такий план відновлення для громад, щоб якнайшвидше місцеві мешканці могли повернутися до нормального життя, додому, щоб діти могли піти в школи, щоб підприємства працювали на повну потужність, аби забезпечити ефективне функціонування економіки України».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі