test

Всі новини про життя міста

На житломасиві ПівдГЗК у Кривому Розі попрощалися з 24-річним воїном Єгором Ляхом

Єгор Лях, навідник третьої окремої штурмової бригади з позивним «Слон», загинув на Бахмутському напрямку 25 січня. Сьогодні рідні, близькі й побратими провели нашого Героя в останню путь. Прощання відбулося на житломасиві Південного ГЗК, де жив Єгор.

“Ми вчилися в одній школі, знайомі з першого класу. Це не лише мій побратим, а друг дитинства, тому мені дуже важко… Єгор був розумним і перспективним хлопцем. Якби не війна, він обов’язково б досягнув багато успіхів у житті”, – поділився кращий друг і побратим полеглого, Артур.

Єгора запам’ятали добрим, спокійним і відповідальним хлопцем. Він навчався у 73-ій школі, потім закінчив Політехнічний коледж і здобув професію помічника машиніста тепловоза. Працював на “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

“У школі Єгор був хорошим учнем, доброзичливим, приязним. Інші діти його любили, дружили з ним. Після 9-го класу Єгор пішов здобувати професію. Він був цілеспрямованим, знав, чого хоче. Це величезна втрата… Дуже важко й дуже страшно ховати своїх учнів”, – висловила свій біль учителька Єгора, Ольга Діденко

Єгор Лях був представником ГО “Сenturia”. В перший же день повномасштабного вторгнення, хлопець приєднався до лав націоналістичного руху і боронив державу пліч-о-пліч з побратимами на Запорізькому, а пізніше на Бахмутському напрямку.

Слон” був кулеметником, добре стріляв. Все сталося дуже швидко. Я був поруч, коли його не стало. Досі не можу до кінця усвідомити, що Єгора вже немає. Я запам’ятав його оптимістом, хорошим і надійним другом”, – поділився побратим бійця з позивним “Брюс”.

Батько Героя зараз теж служить у ЗСУ. У бійця також залишилися мати й кохана дівчина.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини