Аби вберегти керівництво, колективи організацій і структур від стереотипних, сексистських вітань, GenderГід підготували картки із текстом, як не треба, і як варто вітати жінок.
І з яким саме днем вітати.
8 березня – не свято, а день привернення уваги до тих перешкод, до тої несправедливості, які суспільство сформувало щодо жінок і нерідко їх толерує: жінки продовжують стикатися з упередженнями, дискримінацією, сексизмом і насильством.
Це – День боротьби за права жінок.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417503882_415771237501865_409597823746144839_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417433762_415771824168473_9131334748584508228_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417434268_415772054168450_3189389684584114022_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417446049_415771617501827_5308665143740347774_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417481052_415771714168484_1926329492542575889_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417485665_415771527501836_6737221047146178316_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417498241_415771914168464_3264684386257006627_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE