test

Всі новини про життя міста

“Надійний, відкритий, працелюбний”. До Кривого Рогу надійшла звістка про загибель Юрія Ільяша

25 березня в боях поблизу Урожайного на Донеччині загинув криворізький захисник Юрій Ільяш. Він воював за Батьківщину два роки – з березня 2022-го.  

Світлою людиною запам’ятали його колеги по фасонночавуноливарному цеху Ливарно-механічного заводу, – кажуть на “Арселорі”.

Юрій працював тут підручним сталевара впродовж 17 років. Він завжди поспішав на роботу у гарному настрої та намагався усіх навколо себе налаштувати на позитивний лад.
 

«Відповідальний, надійний, відкритий, працелюбний – таким був наш Юра, – говорить старший майстер ФЧЛЦ Володимир Козеренко. – Він дуже любив свою професію, працював на електродуговій печі. Це фізично складна робота, але від Юрія ніколи не надходило скарг, він був готовий допомогти колегам і мав перспективи подальшого розвитку в професії. Юрій, навіть перебуваючи на фронті, завжди цікавився, запитував про життя цеху. Ми чекали на його повернення, аби разом працювати далі вже на відбудову країни. Та війна відібрала його у нас. Ми не забудемо нашого героя ніколи».

Страшну звістку про загибель рідної людини отримали батьки, дружина та син Юрія.

Вічна пам’ять і шана Воїну-визволителю! Дякуємо за чин, солдате!

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі