test

Всі новини про життя міста

Навчання та бойове злагодження: які етапи підготовки чекають на добровольців Гвардії наступу

Набір добровольців до Гвардії наступу триває. Всього формують 8 бригад. Вони підсилять бійців ЗСУ у визволенні країни від окупантів. Та перш ніж стати до виконання бойових задач – пройдуть спеціальну підготовку.

Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.  

Добровольці, котрі виявили бажання долучитися до штурмових бригад Гвардії наступу, заповнюють анкету. Після проходять психологічне тестування та медичний огляд. Має значення й фізична підготовка кандидата, тож на кожного чекає спеціальний тест. Усі етапи успішно пройдені – бійця відправляють на полігон. Там на нього чекає підготовка.   

«Підготовка штурмових бригад має свою специфіку, – зауважив заступник начальника Центрального територіального управління Національної гвардії України Вадим Макаренков. – Добровольці проходитимуть індивідуальний вишкіл. А ще командний – у складі підрозділів, рот та батальйонів».

Перелік задач, до яких залучатимуть бійців Гвардії наступу, доволі широкий. Це деокупація територій, підтримання у звільнених населених пунктах порядку та їхнє розмінування. А ще – знешкодження диверсійно-розвідувальних груп. 

Записатися до лав Гвардії наступу добровольці з Дніпропетровщини можуть онлайн або через ЦНАП.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини