![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/421967032_419692143727462_4130833278713651674_n-1024x683.jpg)
Удень 4 лютого до Служби порятунку «101» від місцевих мешканців надійшло повідомлення, що поблизу моста в селі Кудашівка Лозуватської сільської територіальної громади Криворізького району у річці Інгулець тоне людина.
По прибуттю на місце події встановлено, що місцевий мешканець на гумовому човні витягнув чоловіка (попередньо, рибалив на річці) без свідомості з водойми. Човен знаходився на відстані 70 метрів від берега.
Про це повідомляє пресслужба Криворізького районного управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.
Службовці за допомогою човна та рятувальних мотузок витягли гумовий човен з двома чоловіками на берег.
Потерпілого без свідомості передали працівникам екстреної медичної допомоги для проведення невідкладної допомоги.
На жаль, медики констатували смерть чоловіка 1981 року народження.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424613592_419692177060792_2165827555824009619_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424617829_419692210394122_1292682332532215658_n-1024x683.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE