asd

Всі новини про життя міста

Незламні, нескорені, неспинні: добровольці з Дніпропетровщини можуть стати частиною легендарного підрозділу «Азов»

Незламні, нескорені, неспинні. Міцніші за сталь. Вони боронили Маріуполь і героїчно утримували легендарний металургійний комбінат. Добровольці з Дніпропетровщини можуть стати частиною славетного підрозділу «Азов». Усіх, хто бажає звільнити українську землю від окупантів, запрошують до бригади Гвардії наступу.

«Запрошуємо до штурмових бригад Гвардії наступу, які нині формує Міністерство внутрішніх справ. Шукаємо вмотивованих патріотів України. Добровольці можуть приєднатися, зокрема, до підрозділу «Азов». Разом з досвідченими бійцями вони звільнятимуть наші території і назавжди виженуть російських загарбників», – сказав заступник начальника Центрального територіального управління Національної гвардії України Вадим Макаренков.

Кістяк бригади – військові, які вже прославилися на полі бою. Виконували завдання у зоні проведення АТО/ООС. Брали участь у боях під Іловайськом. Звільняли та обороняли Маріуполь у 2014 році. У 2015-му під час Павлопіль-Широкинської наступальної операції відігнали ворога від околиць міста. І в 2022 році героїчно тримали місто нескорених.

Очолює бригаду «Азов» майор Богдан Кротевич. За мужність і відданість своїй справі нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Добровольці пройдуть навчання з вогневої підготовки, тактичної медицини. Отримають якісне озброєння, техніку та стануть частиною історичних подій.  

Доєднатися до бригади «Азов» можна на сайті storm.mvs.gov.ua. Або ж прийти до центрів надання адміністративних послуг Дніпропетровщини.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи