asd

Всі новини про життя міста

Незважаючи на війну – з квітами, усмішками та побажаннями на краще мирне майбутнє: понад 300 криворізьких випускників отримали золоті та срібні медалі

У нашому місті цього року 2,5 тисячі випускників 11-х класів та 6 889 дев’ятикласників. Серед одинадцятикласників 322 учні нагороджені медалями «За високі досягнення у навчанні»: 246 випускників отримали – «золото» та 76 – «срібло». З них найбільша кількість у Саксаганському районі – 109.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої інформації.

В.о міського голови Юрій Вілкул завітав на урочисту церемонію нагородження випускників Саксаганського району та привітав юнаків і дівчат із закінченням школи, початком нового, дорослого етапу життя, а також вручив нагороди кращім випускникам за здобутки у навчанні.

«Черговий навчальний рік ми завершуємо в умовах війни. Це, звичайно потребує від  усіх нас, певних коректив та зусиль. Й те, що сьогодні в Кривому Розі ми маємо 2,5 тисячі випускників, а ще й понад 300 медалістів – такої плеяди медалістів у місті не було вже 10 років! Це говорить про те, що попри виклики воєнного часу, повітряні тривоги, блекаути, міська влада, освітяни, батьки й діти – ми всі разом, змогли адаптувати освітній процес до нинішніх реалій, створити належні безпекові умови, аби навіть при основній дистанційній формі навчання діти мали можливість відвідувати й очні заняття, задля здобутку якісного рівня знань та досягнення високих показників у навчанні.

У Кривому Розі забезпечена робота 129 шкіл, гімназій і ліцеїв, у 121 закладі освітній процес проходить в онлайн форматі зі щотижневими офлайн консультаціями та дотриманням усіх вимог безпеки – це для нас пріоритет у роботі з дітьми. Вже облаштовано 108 укриттів на базі шкіл, всі вони отримали відповідні дозволи від ДСНС.

Мені приємно, що криворізькі школярі навіть в умовах війни демонструють високі досягнення у навчанні, є активними й успішними  учасниками предметних олімпіад й конкурсів, фестивалів, батлів і змагань, не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівнів. Відповідально і завзято навчатися – це зараз ваше головне завдання й ви з ним впоралися відмінно! Продовжуйте працювати, здобувати нові навички, ставте амбітні цілі і досягайте їх! Й окрема подяка за витримку й підтримку дітей – батькам! Ми робимо все можливе, щоб місто жило нормальним життям. Всім успіхів, а Україні – Перемоги! Аби скоріше наші школи запрацювали вже у мирному форматі!», – зазначив Юрій Вілкул.

Цього навчального року свідоцтва про повну загальну середню освіту у місті отримали 2500 учнів. Зокрема, у Саксаганському районі – 774 випускників. 109 із них показали високий рівень знань з усіх навчальних предметів. Так, 83 хлопців та дівчат району отримали золоті медалі, а 26 – срібні. Найбільше випускників-медалістів саксаганців у Криворізькому ліцеї №35 «Імпульс» та Криворізькому природничо-науковому ліцеї.

Також учні Саксаганського району мають великі успіхи у олімпіадах, турнірах та конкурсах різних рівнів. Це перемоги на обласних та Всеукраїнських етапах олімпіадах з навчальних предметів, на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та у Національному фіналі «GENIUS Olimpiad Ukraine».

Медалістка з Криворізького ліцею №35 «Імпульс», Асташенкова Катерина в очікуванні нагородження поділилася своїми відчуттями: «Сьогодні я дуже задоволена й щаслива, що отримую золоту медаль. Мені дуже сподобалося навчання в ліцеї, окрема подяка вчителям, які надавали багато можливостей у здобутті знань. Я брала участь у багатьох конкурсах та олімпіадах. Так, одна з таких олімпіад, якою я пишаюся – це цьогорічна олімпіада з української мови та літератури, де я посіла ІІ місце у Всеукраїнському етапі. Ще одна перемога – ІІ місце у конкурсі Малої академії наук України з профілю історія. Я хочу подякувати всім і вчителям, і батькам, всім хто мене готував та підтримував, завдяки цьому я здала мультипредметний тест з трьох предметів на 200 балів. Бажаю вдачі всім випускникам й миру нашій Україні».

Наразі у місті триває проведення Національного мультипредметного тесту (НМТ), він завершиться 25 червня.

Пишаємося, що за результатами НМТ серед криворізьких випускників, що вже пройшли тестування  є такі, що отримали найвищі результати – 200 балів й не з одного предмету.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі