Без ворожих обстрілів.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Але вчора, 5 січня, протягом дня ворожа артилерія гатила по Нікопольщині чотири рази.
Окупанти били по райцентру та Мирівській громаді. Люди вціліли – це головне. Втім, є руйнування. Потрощене агропідприємство. Пошкоджені 9 приватних будинків і 3 господарські споруди. Зачепило газогін та лінію електропередач.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-05_18-27-24-3-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-05_18-27-24-1024x783.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-05_18-27-25-2-1024x773.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-05_18-27-25-1024x741.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-05_18-30-07.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE