asd

Всі новини про життя міста

Обираємо сантехнічне обладнання для кухні

Сантехніка для кухні так само важлива, як і для ванної кімнати. Завдяки їй, це приміщення отримує весь спектр необхідного функціоналу, забезпечується подачею холодної і гарячої води, водовідводом і виведенням відходів. Також ці комплектуючі створюють оптимальні умови гігієни, для миття посуду і харчових продуктів. Замовити усі необхідні комплектуючі по доступній ціні можна в онлайн-магазині SanTechShara: https://www.santechshara.ua/

 Ось кілька прикладів найпоширенішого сантехнічного обладнання на кухні:

 • Кухонні мийки: є обов’язковим елементом обладнання будь-якої кухні. Використовується для миття посуду, приготування їжі та прибирання. Кухонні мийки бувають різних розмірів, стилів і матеріалів виробництва, включаючи нержавіючу сталь, граніт і чавун.
 • Змішувачі: використовується для контролю подачі води в раковину. Існує багато різних типів цієї сантехніки, включаючи змішувачі з одним важелем, двома вентилями, висувними змішувачами та із сенсорним управлінням.
 • Сміттєзбірник: пристрій, який встановлюється під раковиною та використовується для подрібнення харчових відходів на дрібні шматочки, які можна злити в каналізацію. Це допомагає зменшити кількість відходів, які потрапляють у відро для сміття.
 • Системи фільтрації води: встановлюється під раковиною для видалення домішок і забруднених речовин із мереж водопостачання. Це може покращити смак і якість води, а також зробити її більш безпечною для пиття.
 • Посудомийні машини: це техніка, яка використовується для автоматичного очищення посуду. Дуже зручний і ефективний спосіб очищення посуду, який може ваш заощадити час та енергію.
 • Диспенсери для гарячої води: це невеликий прилад, який встановлюється біля раковини та використовується для подачі питної гарячої води для чаю, кави чи інших гарячих напоїв.
 • Дозатори для мила: пристрій, який встановлюється біля раковини і використовується для дозування рідкого мила. Це може допомогти підтримувати зону раковини чистою та організованою.

Загалом обладнання, яке ви виберете для своєї кухні, повинне ґрунтуватися на критеріях доцільності, враховуючи технічні параметри кухні. Важливо врахувати й свої фінансові можливості та вибрати обладнання, яке буде одночасно якісним і красивим.

Матеріали, з яких виготовляють комплектуючі для кухні.

Кухонна сантехніка виготовляється з різних матеріалів в залежності від її призначення та функціональних вимог.

 • Нержавіюча сталь: дуже поширений матеріал для кухонної сантехніки, з нього виготовляють раковини, крани та плити. Має високу міцність та довговічність, добре переносить температурні зміни та є дуже стійким до корозії.
 • Пластик: Пластикові раковини та крани для кухні є дуже дешевшими варіантами, але володіють мінімальною довговічністю, адже не вирізняються високою міцністю та надійністю. Вони можуть мати більш яскравий дизайн та кольори, що робить їх доволі привабливими з естетичної точки зору.
 • Кераміка: Керамічні раковини також використовуються для кухонної сантехніки. Вони можуть бути менш міцними, ніж нержавіюча сталь, але мають більш привабливий вигляд.
 • Композитні матеріали: в першу чергу це полімерний камінь або мармур, який використовується для виробництва кухонних плит та раковин. Має високу міцність та довговічність, а також яскравий дизайн та широку палітру кольорів.
 • Дерево: дерев’яні мийки є екологічним та дуже привабливим з естетичної точки зору варіантом комплектування кухні. Вони менш міцні і зносостійкі, ніж інші матеріали, тому потребують обережного використання і постійного догляду.

Який вибір ви зробите, залежатиме від ваших вподобань, технічних параметрів кухонного простору та доступного бюджету.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи