test

Всі новини про життя міста

Офіційно в червні: стало відомо, хто замінить Auchan у «Сонячній Галереї»

Хто замінить гіпермаркет Auchan у ТРК «Сонячна Галерея»?

Про зміни повідомили на офіційних сторінках ТРК «Сонячна Галерея» у соцмережах.

Аrricano, девелопер ТРК «Сонячна Галерея», анонсував оновлення якірного продуктового орендаря у своєму торговельному комплексі. Замість гіпермаркету мережі «Auchan Україна» зовсім скоро відвідувачі ТРК «Сонячна Галерея» зможуть купити все необхідне у новому супермаркеті «Сільпо».

«Ми продовжуємо інвестувати в розвиток нашого ТРК, не чекаючи на закінчення війни, адже віримо, що впроваджувані зміни сприяють покращенню якості життя містян, які варті найкращого сервісу та якості товарів. Arricano та «Сільпо» мають схожі принципи й цінності, тож переконані, це буде плідний і результативний тандем для наших компаній», — зазначила CEO Arricano Анна Чуботіна.

Вже у першій половині квітня команда мережі «Сільпо» розпочне активну фазу перевтілення площі продуктового орендаря й реалізацію власних рішень для супермаркету у Кривому Розі.

Крім цього, на відвідувачів ТРК чекає відкриття нових торговельних точок завдяки оптимізації площі продуктового ритейлера. Це дозволить розширити асортимент торгової галереї, залучивши відомі бренди одягу та електроніки.

Відкриття «Сільпо» у ТРК “Сонячна Галерея” заплановане на червень цього року.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі