asd

Всі новини про життя міста

Отримання повторних документів через портал «Дія» – затребувана послуга у криворіжців

Видача дублікатів свідоцтв та витягів ДРАЦС, замовлених на порталі «Дія», стартувала у Кривому Розі минулоріч, влітку, й наразі користується великим попитом: адже – це зручно і швидко.

Через війну чимало українців втратили свої документи, або ж вони були пошкоджені. Тому Міністерство юстиції спростило процедуру отримання дублікатів свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Реєстру, цифровізувавши цей процес.

Тож громадяни України в разі втрати свідоцтва або витягу про народження/смерть, зміну імені чи шлюб, можуть замовити повторну видачу цих документів на порталі «Дія»ю

Отже, як працює ця послуга?

Детальну інформацію з цього приводу надали в ДРАЦС Довгинцівського району.

«Розповідаємо алгоритм дій замовника послуги з повторного отримання документів на порталі «Дія» на прикладі повторного отримання свідоцтва про народження.

Крок №1 – авторизуйтесь на порталі «Дія» зручним способом.

Крок №2 – в меню «Послуги» виберіть «Довідки та витяги».

Крок №3 – оберіть потрібний для повторної видачі документ.

Крок №4 – вкажіть, стосовно кого документ, і причину його повторної видачі (документ вкрадено/загублено/пошкоджено/знищено тощо).

Крок №5 – перевірте дані про заявника, вкажіть місце народження, дані про батьків.

Крок №6 – оберіть зручний спосіб отримання свідоцтва. Якщо це «Укрпошта», то вкажіть адресу доставки. Можна також звернутися до того відділу ДРАЦС, до якого подано заяву.

Крок №7 – оплатіть послугу.

Все – декілька кліків і готово: свідоцтво про народження замовлено. До того ж, заявник отримає сповіщення про готовність замовленого документа.

Очікуйте кур’єра або самостійно відвідайте відділ ДРАЦС.

Зверніть увагу: через воєнний стан, послуга видачі дублікатів свідоцтв та витягів ДРАЦС, замовлених на порталі «Дія», не працює в деяких регіонах України. Тому радимо стежити за актуальною інформацією на порталі «Дія».

Українці – незламні! Ми воюємо з найжорстокішою країною в світі, проливаємо кров, приймаємо удари по всім фронтам, тримаємо стрій всією нацією і при цьому ми кохаємо, одружуємося, народжуємо дітей, працюємо, малюємо, пишемо вірші, співаємо, жартуємо тощо. Одним словом – розвиваємося як нація особистостей. І ми знаємо навіщо це робимо. Адже на нас чекає ще багато перемог після нашої великої ПЕРЕМОГИ!», – розповіла Камєнєва Світлана, начальник Довгинцівського відділу ДРАЦС у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса).

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини