asd

Всі новини про життя міста

Оволодіти сучасними інструментами менеджменту і збільшити прибуток від власної справи: триває набір на освітню програму

Сучасні інструменти ведення власної справи, стратегічне планування та підтримка від менторів. Все це пропонує освітня програма для підприємців, що стартує вже незабаром. Долучитися до неї можуть представники мікро-, малого та середнього бізнесу. Перевага переселенцям з їхнього числа та вмотивованим людям.

Національна освітня програма «Компас: рестарт та розвиток бізнесу» розрахована на 220 учасників й здебільшого проходитиме в онлайн-форматі.

У програмі 12 освітніх модулів. Слухачі дізнаються про сучасні інструменти менеджменту та стратегічне планування. Навчаться грамотно відслідковувати конкурентів, «упаковувати» власну справу так, аби бути кращими. Просувати товар чи послугу у найпопулярніших соцмережах. І що головне – збільшать продажі.

Разом з тим учасники зможуть обмінятися практичним досвідом один з одним. Від менторів отримають корисні поради.

Навчання передбачає не тільки лекції та живі дискусії у групах, а й домашні завдання для відпрацювання пройденого матеріалу. На фініші кращі отримають сертифікати.

Курс ініційований Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес спільно з VECTOR GROUP. Пройде за підтримки Міжнародного торговельного центру «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни», який фінансується Урядом Японії.

Докладно про нього за посиланням – http://surl.li/upybu. Для участі ж необхідно заповнити аплікаційну форму до 30 червня.

новини Кривий Ріг liFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі