Всі новини про життя міста

Палати стають класами: у Кривому Розі в лікарні відкривається Школа супергероїв (фото)

Державна установа «Школа супергероїв», що забезпечує право на освіту дітей у лікарнях, масштабується. Навесні на мапі України з’явилися 4 нові навчальні осередки — у Кривому Розі, Львові, Вінниці та Рівному.

Про це повідомляє пресслужба МОНУ.

Школи супергероїв запрацювали в обласних та міських лікарнях, а навчанням уже вдалося охопити майже 200 маленьких пацієнтів цих лікарень.

«Мережа Шкіл супергероїв продовжує рости. А це значить, що ще більше дітей, які вимушено довгий час перебувають у лікарні, матимуть доступ до якісної освіти. Для них це можливість мати дитинство за лікарняними стінами, здобувати знання та позитивні емоції. Війна лиш підсвітила надзвичайну важливість підтримки дітей та забезпечення освітнього процесу в дитячих лікарнях. Команда Школи супергероїв — учителі та психологи — їхні професійні суперпровідники у світ знань, які роблять цей процес захопливим, а отже, максимально ефективним. Команда продовжує працювати, тож до суперегеройської родини долучатимуться нові міста», — зазначила засновниця Школи супергероїв, заступниця міністра освіти та науки України Євгенія Смірнова.

У приміщеннях, де невдовзі розпочнуться заняття, тривають ремонтні роботи. Дизайнери створили візуалізації майбутніх комфортних класів, обладнаних зручними ергономічними меблями, гаджетами та бібліотеками. До створення нових освітніх просторів у Кривому Розі, Вінниці та Рівному долучилася Фундація Олени Зеленської: загалом за її підтримки у 2024 році планують відкрити шість таких осередків.

«Наразі завершуємо формування педагогічних колективів. З першого дня роботи в новому осередку вчитель одразу поспішає в лікарняні палати, щоб знайомитися з новими учнями та проводити перші заняття. Це дає змогу вивчити індивідуальні потреби дітей і персоналізувати освітній процес, оптимізувати його під індивідуальні потреби кожного супергероя», — розповідає керівниця ДУ «Школа супергероїв» Наталія Жилінська.

До освітнього процесу долучаються діти, які лікуються у Криворізькій міській лікарні № 16.

ДУ «Школа супергероїв» реалізується в межах флагманського проєкту «Освіта для всіх» від Міністерства освіти і науки України — на виконання Стратегії створення безбарʼєрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи