Всі новини про життя міста

Пересувний медичний майданчик у Кривому Розі: виявили ВІЛ, гепатит С , гепатит В та сифіліс

У Кривому Розі пройшла акція «Дні легеневого здоров’я» на пересувному медичному майданчику.

На протязі вересня відвідали всі 7 районів Кривого Рогу, майже 1000 осіб скористались послугами акції, всі послуги люди отримали безкоштовно.

Результатами поділилася радниця Голови Дніпропетровської обласної ради Аріна Пустова.

“Ця акція не покликана на обстеження 100% мешканців міста Кривий Ріг, мета акції – пропагування регулярних обстежень, нагадування про важливість цих обстежень для догляду за власним здоров‘ям”, – пояснила вона.

“А тепер коротко про підсумки:

– майже 1000 людей обстежились та підтримали нашу акцію;

– було здійснено 742 флюорографічних обстежень, в результаті у 31 людини були виявлені патології;

– було виконано 479 швидких тестів, в результаті яких виявлені захворювання: у 4 осіб на ВІЛ, гепатит С у 15 осіб, гепатит В – 4 особи, сифіліс в однієї людини;

– консультації дерматолога отримало 210 осіб, при яких було виконано 142 дерматоскопії, серед них у 8 людей була виявлена підозра на онкологію.

Всі люди отримали необхідні консультації, а за наявних патологій були скеровані до профільних спеціалістів та лікарень, для подальших обстежень та при потребі – лікування.

Ніколи не забувайте про обов’язкові регулярні обстеження, стежте за станом власного здоров‘я і ваш організм буде вам за то вдячний! Всім найміцнішого здоров‘я, тихого вечора і ночі!” – побажала Аріна Пустова.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі