![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_14-57-21-1024x682.jpg)
«Як Катя?». Перше, що спитала мати, оговтавшись від наркозу. Ольга стала донором для своєї 15-річної доньки. Надскладну операцію їм провели у Регіональному медичному центрі родинного здоров’я. Це перша трансплантація дитині, яку зробили на Дніпропетровщині.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_14-57-21-2-1024x682.jpg)
Хірургічне втручання тривало майже 7 годин. Одночасно спеціалісти працювали у двох операційних. Майже 30 наших лікарів та їхніх колег з «Охматдиту».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_14-57-22-2-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_14-57-22-3-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_14-57-22-4-1024x682.jpg)
«Пересадку дівчинці зробили у п’ятницю. Сьогодні навідалися до неї. Почувається вона добре і вже будує плани на майбутнє. Власне, прогнози медиків оптимістичні.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_14-57-22-1024x682.jpg)
Так, необхідний час для відновлення та корегування терапії. Після – пацієнти зможуть повернутися до рідного Кривого Рогу. Додому, де вони не були більше чотирьох місяців.
Саме стільки родина боролася за життя Каті. Відтоді, як з’ясувалося – її нирки непрацездатні. Пройшли купу обстежень, виснажливі процедури діалізу. Та зрештою перемогли.
Вдячний лікарям за такі дива! Юній героїні та її мамі – здоров’я», – написав у Телеграмі Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_14-57-23-2-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_14-57-23-3-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_14-57-23-1024x682.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE